kemp logo

Naším cílem je rozvíjet cyklistické dovednosti a celkovou pohybovou všestrannost dětí, vést je k aktivnímu pobytu v přírodě formou zábavy a zážitků. Díky pestré nabídce aktivit podporovat děti ve vzájemné komunikaci, toleranci a pochopení jedinečnosti každého z nás. Kemp navazuje na předešlé úspěšné ročníky. Pozitivní ohlasy dětí i rodičů nás jen utvrzují v tom, že to děláme správně! Děkujeme za Vaši důvěru!

Termíny 2024
8. – 12. 7. 2024
 15. – 19. 7. 2024
  Termín je určen i pro děti předškolního věku - kontaktujte nás prosím.
  5. – 9. 8. 2024
 
  Přihlášky 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Informace

kemp plakat

NÁPLŇ
Cyklistický Zážitkový kemp je určen pro děti z 1. - 9. třídy, které si chtějí užít cyklistiku a zdokonalit se v ní. Je určen pro ty, kteří mají rádi pobyt v přírodě, chtějí zažít mnoho dobrodružství a nespočet zážitků. Využít cyklistických rad bývalého profesionálního cyklisty Jana Hrušky, který poradí s technikou jízdy během cyklodovedností, které se jezdí na originálních technických překážkách, jejichž autorem je právě Jan Hruška. 
Součástí kempu budou cyklovýlety po krásných hradeckých lesích, kde se skrývá nespočet tajemných zákoutí přímo se nabízející k dobrodružným hrám. Děti budou hledat poklady a hrát lesní hry z dob našich rodičů a prarodičů, ale i šifrovačky a hry vymyšlené pouze pro tento kemp. Vyzkouší si nízké lanové překážky přímo v areálu kempu. Dle počasí si užijí vodní hrátky. 
Celý týden budou mít k dispozici bajkový, překážkový okruh v soukromém lesíku přímo v areálu kempu. Během pobytu budou mít děti možnost jeden večer přespat ve společném stanu a užít si opékání buřtů na ohništi, večerní letní kino i noční stezku odvahy. Kreativní činnosti uspokojí malé umělce a děti budou mít možnost vytvořit si vlastní dárečky. Součástí programu budou skupinové aktivity, týmové soutěže, sportovní hry, vodní aktivity, dětmi milovaná hra BRAMBALL a další. Děti si také vyzkouší sportovní disciplíny jako duathlon, časovku do vrchu, koloběh, časovku přes překážky, cyklistické dovednostní štafety a na závěr nebude chybět ani cyklistický závod. Děti díky aktivitám budou rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budou řešit nečekané situace, utužovat kolektiv s vrstevníky. 
Cílem celého kempu je, aby si děti odnesly spousty zážitků a zkušeností, na které budou dlouho s úsměvem a nadšením vzpomínat a třeba se vyplní rčení: Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš!  

CENA: 3500,- (v případě přihlášení dítěte 1 - 5 dní před kempem, se cena kempu navyšuje o 20%) Zahrnuje: 1x denně teplý oběd, celodenní pitný režim, svačina v podobě ovocných a zeleninových táců, 1x večeře, 1x snídaně 1x svačinka, úschovna kol, lekce cyklistických dovedností pod vedením cyklisty Jana Hrušky, názorná ukázka základního cyklistického servisu, sportovní pomůcky a zázemí, odměny, poháry pro vítěze celotýdenní soutěže, každodenní tombola, ceny do soutěží, závěrečný dárek pro každého účastníka kempu, výtvarný materiál, diplomy, medaile, závěrečná originální medaile, startovní číslo, kvalifikovaný pedagogický dozor, odborné vedení vrcholovými sportovci (Jan Hruška, cyklisté z Ghost teamu…)

SLUŽBY: V případě potřebného akutního servisu kola (defekt, přetržení lanka, po pádu, atd.) poskytujeme na místě servis, tak aby dítě mohlo na kole dál pokračovat. Práce je zdarma. Použitý materiál se hradí.

INSTRUKTOŘI: Kempy jsou organizovány profesionálními pedagogy z oblasti sportu, mnohaletými organizátory sportovních akcí, zkušenými instruktory dětských táborů a kempů, vrcholovými sportovci a reprezentanty, trenéry, učiteli i lektory, které se dětem věnují celoročně - vaše děti tak nemůžete dát do lepších rukou!

UPOZORNĚNÍ: Pokud pro své děti hledáte pouze hlídání, tak je na náš kemp prosím nedávejte, hrozí zde velké riziko, že by se mohlo skamarádit, něco naučit, nebo dokonce na kemp v dobrém vzpomínat. 

ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH!! 

Galerie

galerie

Přihláška

Přihlašovací formulář


Nebo si napište o přihlášku na email zuzik.werner@seznam.cz a přihláška na kemp vám bude zaslána na váš email. 
CENA: 3500,- 
PLATBA: na číslo účtu: 175055687/5500 
VS: Rodné číslo dítěte a do poznámky jméno a příjmení dítěte. 

STORNO POPLATKY: 14 dní před kempem vracíme 60% z ceny kempu/ poté do začátku kempu 20% z ceny kempu. 

KAPACITA KEMPU JE OMEZENA!!!